"…מדוע יש הרבה דירות למכירה בצור יצחק?…"

צור יצחק הוא ישוב צעיר, דינמי ומתחדש בכל עת. מזמן הקמתו ב-2005, תחילת אכלוסו ב-2007 ועד היום, לא רק שטחו והבניה שלו גדלו והתפתחו, אלא גם מספר המשפחות הגרות בו גדל – מ-60 משפחות ב-2007 לקרוב ל-1,800 משפחות, על פי נתונים עדכניים ל-12-2018. וכאשר מדובר בצור יצחק, אפשר לומר שזו אמנם התחלה טובה, אבל זוהי רק ההתחלה, כי לא רק משפחות מחוץ לישוב מגיעות לגור בו, אלא ישנה הגירה פנימית – משפחות משפרות דיור עוברות מאזור אחד שבו לאזור אחר חדש יותר או לדירה גדולה יותר (בשל התרחבות המשפחה). כך שלא רק דירות חדשות מקבלנים נמצאות בהיצע המגוון שמציע הישוב, אלא גם דירות שהן, אמנם, מיד שנייה, אבל הן דירות חדישות ואטרקטיביות לא פחות מאלה החדשות!                

אין זמן טוב יותר מההווה כדי לרכוש דירה מיד שנייה בצור יצחק!לאור התעוררותו של שוק הנדל"ן הכלל-ארצי במיוחד ושוק הנדל"ן באזור השרון במיוחד, עליית מחירי הדירות (החדשות ואלה מיד שנייה) כבר החלה. ויתרה מכך, המומחים טוענים שהיא עתידה להימשך עוד מספר שנים. כך שאם בכוונתכם לרכוש דירה באזור, אין זמן טוב יותר מההווה לכך, בטרם המחירים יאמירו עוד יותר!בצד הדירות נבנים מרכזי מסחר ואזורי תעשייה נוספים, המספקים לתושבי האזור מקומות בילוי ומקומות עבודה זמינים ונגישים, והאטרקטיביות שלו בעיני רוכשי הדירות רק ממשיכה לעלות!אל תישארו מאחור!רוצים לגור באיכות החיים בישוב קהילתי צומח באזור השרון?

צרו איתנו קשר כבר היום! אנחנו, ב-Sun Nadlan, חיים ופועלים בתחום הנדל"ן באזור מזה שנים רבות, נשמח להציע לכם שרות one stop shop וליווי צמוד עד למציאת הנכס המתאים לכם.

אילה רשף שמחוני 052-3604948

להערכת שווי נכס - השאר פרטים

דילוג לתוכן