כיצד מושפע שוק הנדל"ן בצור יצחק ממחיר למשתכן?

 

 

פורטל צור יצחק

מסתבר כי קשה למצוא יוזמה כל כך שנויה במחלוקת, כמו יוזמת מחיר למשתכן של מדינת ישראל. היוזמה, שעל פניו, נראתה הפתרון האידיאלי לזוגות צעירים מחוסרי דיור, מעלה אט-אט, יותר ויותר קולות המפקפקים באפקטיביות שלה בכלל, ובהשפעתה על הישובים הקטנים יותר בפרט.

יחד עם זאת, לאור התעוררות שוק הנדל"ן הכלל-ארצי ולאור עליות המחירים הצפויות במחירי הנכסים, נראה כי אין זמן טוב יותר מההווה כדי לרכוש דירה חדשה או מיד שנייה, כך שנראה כי זה הזמן לעסקאות נדל"ן!אז מדוע וכיצד השתנה שוק הנדל"ן בצור יצחק?הישוב הקהילתי צור יצחק שייך למועצה אזורית דרום-השרון וממוקם במורדותיהם המערביים של הרי שומרון, בסמוך לישובים כוכב יאיר וצור נתן. מאחר ואזור השרון נחשב לריאה הירוקה של המרכז, את צור יצחק עוטף חורש ים-תיכוני.

כידוע, בשנים האחרונות, הפך אזור השרון לאחד מהמובילים באזורי הנדל"ן המבוקשים בישראל. בתחילת דרכו של הישוב, מחירי הדירות בו היו נמוכים להפליא (יחסית לדירה במרכז הארץ) ודירה חדשה המוצעת למכירה בחצי מיליון ₪ לא הייתה מראה נדיר בישוב. צמיחתו של הישוב הצעיר, בד בבד עם קרבתו לכביש חוצה ישראל (כביש 6), הציפו את הישוב לתודעתו של שוק הנדל"ן הישראלי, והפכו אותו לאטרקטיבי יותר. בנייתו של מרכז מסחרי, תוספת  מוסדות חינוך (2 בתי ספר יסודי, 25 גנים, 2 מעונות ותכנון בניית מעון נוסף וחטיבה+תיכון), הקמת גני שעשועים ועוד ועוד סיפקו לתושבי האזור מקומות עבודה ובילוי נגישים וזמינים, וכמובן, אף הוסיפו לאטרקטיביות הישוב, העלו את הביקוש לדירות באזור, ובאופן טבעי – מחירי הדירות בישוב ממשיכים להאמיר בהדרגה אך בהתמדה.

זה הזמן לרכוש דירה בישוב, לפני שהמחירים יטפסו למעלה עוד!רוצים לגור באיכות החיים בישוב קהילתי צומח באזור השרון?צרו איתנו קשר כבר היום!

אנחנו, ב-Sun Nadlan, חיים ופועלים בתחום הנדל"ן באזור מזה שנים רבות, נשמח להציע לכם שרות one stop shop וליווי צמוד עד למציאת ההנכס המתאים לכם.

אילה רשף שמחוני

פורטל צור יצחק

להערכת שווי נכס - השאר פרטים

דילוג לתוכן